Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

Pikniki rodzinne +4łapy towarzyszą Vienna Life Lang Team Maratonom Rowerowym. Dzięki współpracy z Lang Team, organizatorowi największych imprez sportowych, m.in. Tour de Pologne możemy poszczycić się organizacją i przygotowaniem naszych eventów na mistrzowskim poziomie. Zabezpieczenie imprezy, działania organizacyjne, obecne na miejscu największe lokalne i ogólnopolskie media oraz niebywała scenografia (sceny, gigantyczne nośniki, balony, setki metrów barierek, miasteczko zawodów) to niedostępne dotąd w tej skali przygotowania dla psich imprez. To wszystko zobaczycie Państwo na Piknikach rodzinnych +4łapy!

IMG_4163 kopia

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W każdej miejscowości przygotowane są cztery dystanse: Parada Rodzinna (ok. 10 km), Mini (ok. 30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 90 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. W większości miejscowości start i meta zlokalizowane są w centrum, gdzie powstaje specjalne miasteczko wyścigu ze stoiskami sponsorskimi, podium do dekoracji i telebimem. Kibice mogą też śledzić relacje z maratonów w najważniejszych mediach w Polsce. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Polskie Radio, Onet, Polska Press Grupa, Przegląd Sportowy, Wprost. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s