Lang Team Maratony Rowerowe

Pikniki rodzinne +4łapy towarzyszą w Krakowie i w Warszawie, Life Lang Team Maratonom Rowerowym. Dzięki współpracy z Lang Team, organizatorowi największych imprez sportowych, m.in. Tour de Pologne możemy poszczycić się organizacją i przygotowaniem naszych eventów na mistrzowskim poziomie. Zabezpieczenie imprezy, działania organizacyjne, obecne na miejscu największe lokalne i ogólnopolskie media oraz niebywała scenografia (sceny, gigantyczne nośniki, balony, setki metrów barierek, miasteczko zawodów) to niedostępne dotąd w tej skali przygotowania dla psich imprez. To wszystko zobaczycie Państwo na Piknikach rodzinnych +4łapy!

Bez nazwy-2 kopia.jpg

Lang Team Maratony Rowerowe to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W każdej miejscowości przygotowane są cztery dystanse: Parada Rodzinna (ok. 10 km), Mini (ok. 30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 90 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.

LTM

Lang Team Maratony Rowerowe to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. W większości miejscowości start i meta zlokalizowane są w centrum, gdzie powstaje specjalne miasteczko wyścigu ze stoiskami sponsorskimi, podium do dekoracji i telebimem. Kibice mogą też śledzić relacje z maratonów w najważniejszych mediach w Polsce. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Polskie Radio, Onet, Polska Press Grupa, Przegląd Sportowy, Wprost. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółamiLang Team Maratonów Rowerowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s