Pikniki +4łapy

Ideą naszych pikników jest stworzenie rodzinnej imprezy dla miłośników psów. Takiej na której pojawi się edukacja, aktywności na świeżym powietrzu oraz produkty i nowinki z psiego światka designu, usług i żywności. Pikniki +4łapy to miejsce dla całej rodziny, od najmłodszych po najstarszych.

Nasze pikniki są dostępne dla wszystkich, nie trzeba być miłośnikiem biegów z psem, wyczynowo uprawiać sport. Wystarczy przyjść i korzystać z naszych atrakcji:

  • strefy aktywności, na której przez cały dzień odbywają się pokazy behawiorystów, miłośników i pasjonatów psich sportów, psów pracujących (ratownictwo, straż) oraz konkursy dla młodszych i starszych
  • strefy wystawców, gdzie można spotkać nie tylko producentów wysokiej jakości karm i produktów dla psów. W strefie wystawców możecie porozmawiać ze specjalistami od szkolenia psów, weterynarzem jak i odwiedzić stoiska współpracujących z nami fundacji i stowarzyszeń
  • strefy handmade&designu, czyli wyjątkowej hali namiotowej, w której zebraliśmy dla Was perełki ze świata psiego designu. Ręcznie i na zamówienie przygotowywane szelki, smycze, posłania, miski i wiele innych. Nie tylko gustowne ale też bezpieczne dla Twojego pupila.
  • strefy chilloutu, miejsca gdzie można odpocząć. Usiąść na leżaku, przemyśleć listę zakupów i chlapnąć wodę. Nasze pikniki traktujemy jak święto dla psiaków, tak więc markową wodę lejemy zarówno do psich misek jak i kubków ich właścicieli.
  • strefy fundacji, w której możecie spotkać rozmaite fundacje i stowarzyszenia, pomagające psiakom w potrzebie i walczące o ich prawa. Piknik +4łapy, wspiera nie jedna, nie dwie fundacje. Jest otwarty na wszystkie zweryfikowane i działające na rzecz pomocy dla zwierząt aktywności. W naszej strefie fundacji znajdziecie blisko dziesięć namiotów różnych stowarzyszeń.
  • Gry miejskiej z psem, aktywności w której może wziąć udział każdy. Rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV. Nasza gra miejska poza grywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy z psami ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta. Trasa Gry miejskiej z psem została przygotowana tak żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik naszego pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu. Co ważne wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem ale również cała rodziną. Wybieracie jednego kapitana, który otrzyma od nas numer startowy i w trasę ruszacie swoim rodzinnym zespołem. Cały  przychód z tytułu rejestracji w Grze miejskiej z psem wspierać będzie wybraną przez Państwa fundację.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s