Gra miejska z psem

dnia

pasek

Aktywność w której może wziąć udział każdy. Rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV. Nasza gra miejska poza grywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy z psami ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta. Co ważne, cały dochód z rejestracji w Grze miejskiej z psem, jest przekazywany dla jednej, wybranej przez Ciebie fundacji. Jak to działa? Wypełniając formularz rejestracji, wybierasz jedną z czterech, współpracujących z Piknikiem fundacji. Zwrotnie otrzymasz maila z numerem konta tej fundacji, tak więc pieniądze za udział w grze wpłacasz bezpośrednio im. Gramy fair play! 🙂

IMG_1884.jpg

Trasa Gry miejskiej z psem została przygotowana tak żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik naszego pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu.

IMG_2062.jpg

Co ważne wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem ale również cała rodziną. Wybieracie jednego kapitana, który otrzyma od nas numer startowy i w trasę ruszacie swoim rodzinnym zespołem. Cały  przychód z tytułu rejestracji w Grze miejskiej z psem wspierać będzie wybraną przez Państwa fundację.

IMG_2996.jpg

Każda drużyna otrzyma pakiet startowy, a w nim m.in. numer startowy, butelka wody mineralnej, karta zadań wraz mapką, piknikowy długopis, woreczki na odchody oraz gadżety od naszych partnerów i sponsorów. Gra miejska z psem jest objęta opieką weterynaryjną.

DSC_8110.jpg

Gra miejska z psem to również wyjątkowa nagroda, w sezonie 2019, jest nią iRobot Roomba e5, o wartości 2499 zł.

i-irobot-roomba-e5-e5152

Zarejestruj się w Grze miejskiej z psem! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s