Gra miejska z psem

Aktywność w której może wziąć udział każdy. Rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV. Nasza gra miejska poza grywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy z psami ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta.

IMG_3801.jpg

Trasa Gry miejskiej z psem została przygotowana tak żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik naszego pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu.

Co ważne wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem ale również cała rodziną. Wybieracie jednego kapitana, który otrzyma od nas numer startowy i w trasę ruszacie swoim rodzinnym zespołem. Cały  przychód z tytułu rejestracji w Grze miejskiej z psem wspierać będzie wybraną przez Państwa fundację.

Każda drużyna otrzyma pakiet startowy, a w nim m.in. numer startowy, butelka wody mineralnej, karta zadań wraz mapką, piknikowy długopis, woreczki na odchody oraz gadżety od naszych partnerów i sponsorów. Gra miejska z psem jest objęta opieką weterynaryjną.

Zarejestruj się w Grze miejskiej z psem! 

Reklamy