rejestracja, gra miejska

Udział w Pikniku rodzinnym +4łapy oraz wszystkich atrakcjach, które przygotowaliśmy dla Państwa jest bezpłatny! 

Opłacie podlega jedynie udział w Grze miejskiej z psem. Opłata to 20 zł od drużyny (dowolna ilość osób, jeden psiak). Aby wziąć udział w Grze miejskiej z psem prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W odpowiedzi na niego odeślemy Państwu w ciągu dwóch dni roboczych numer konta, na który będziemy prosili o przelanie kwoty za udział w grze. Konto na które dokonywana będzie wpłata należeć będzie do jednej z wybranych przez Państwa fundacji.

 

 

Cały dochód z Gry Miejskiej z psem wspiera wybraną fundację. Po wysłaniu zgłoszenia, w ciągu dwóch dni roboczych otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem zgłoszenia i numerem konta bankowego wybranej Fundacji (wpłaty są dokonywane bezpośrednio na konto wybranej fundacji). W ramach dokonanej wpłaty otrzymacie Państwo:

  • status kapitana drużyny i udział w Grze miejskiej z psem
  • pakiet startowy (m.in. numer startowy, butelka wody mineralnej, karta zadań wraz mapką, piknikowy długopis, woreczki na odchody, smakowitą karmę od Nutrilove oraz gratisy od naszych partnerów)
  • opiekę weterynaryjną

IMG_4235IMG_3801

Koszt udziału w Grze miejskiej z psem to 20 zł (liczone od psa, niezależnie od ilości osób w drużynie). Przy dwóch i więcej psach w drużynie opłata to ich wielokrotność, tyle też pakietów startowych otrzymacie Państwo w dniu pikniku. Proszę pamiętać, że na jednego psa powinien przypadać jeden opiekun.

 

IMG_3101.jpg

Zgłoszenia do Gry miejskiej z psem przyjmowane są tylko od osób pełnoletnich. Jeśli w drużynie przebywać będą osoby niepełnoletnie konieczne jest, żeby były pod opieką opiekuna prawnego lub upoważnionej do tego osoby pełnoletniej.

Regulamin Gry miejskiej z psem.