Katowice

iStock-657776512.jpg

4.Piknik rodzinny +4łapy odbędzie Katowicach

data pikniku: 15 września 2018

miejsce: Katowice, Dolina Trzech Stawów, Lotnisko Muchowiec

godziny: 9:00 – 17:00

4.Gra miejska z psem: Piknikowi będzie towarzyszyła kolejna z cyklu Gra miejska z psem. Aktywność w której może wziąć udział każdy. Rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV. Nasza gra miejska poza grywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy z psami ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta.

IMG_4357.jpg

Trasa Gry miejskiej z psem została przygotowana tak żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik naszego pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu. Co ważne wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem ale również cała rodziną. Wybieracie jednego kapitana, który otrzyma od nas numer startowy i w trasę ruszacie swoim rodzinnym zespołem. Cały  przychód z tytułu rejestracji w Grze miejskiej z psem wspierać będzie wybraną przez Państwa fundację. Zarejestruj się w Grze miejskiej z psem! 

plan pikniku: niebawem! 

IMG_4163 kopia

Pikniki rodzinne +4łapy towarzyszą Vienna Life Lang Team Maratonom Rowerowym, organizowanym przez Lang Team

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W każdej miejscowości przygotowane są cztery dystanse: Parada Rodzinna (ok. 10 km), Mini (ok. 30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 90 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.lang.jpg

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. W większości miejscowości start i meta zlokalizowane są w centrum, gdzie powstaje specjalne miasteczko wyścigu ze stoiskami sponsorskimi, podium do dekoracji i telebimem. Kibice mogą też śledzić relacje z maratonów w najważniejszych mediach w Polsce. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Polskie Radio, Onet, Polska Press Grupa, Przegląd Sportowy, Wprost. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych.

iStock-678638396.jpg

 

Katowice, serce jednej z największej metropolii Europy, stolica województwa śląskiego. Kiedyś kojarzone głównie z przemysłem ciężkim, górnictwem i hutnictwem, dziś – stale się zmieniają, stając się nowoczesnym ośrodkiem miejskim.
Katowice są głównym miastem Aglomeracji Śląskiej, w którą składa się kilka miast i niemal 3 000 000 mieszkańców.

Na terenie Katowic znajduje się doskonale zachowana dawna dzielnica robotnicza Nikiszkowiec, o niespotykanej w żadnym innym miejscu na świecie architekturze. Miasto stara się o wpisanie tej dzielnicy na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Katowice były kandydatem o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016, który przypadł miastu Wrocław.

Na terenie Katowic organizowane jest wiele imprez kulturalnych, sportowych o randze nie tylko krajowej ,ale i światowej np. Rawa Blues Festiwal, Międzynarodowy Konkurs Dyrygentów im. G. Fidelberga, Liga Światowa w siatkówce, Mistrzostwa Europy w koszykówce, największa impreza muzyki elektronicznej w Polsce Mayday i wiele innych.
Reklamy